Dostawa materiałów do hodowli komórkowej na potrzeby realizacji projektu FU2N oraz dostawa alkoholu etylowego bezwodnego do realizacji zadań dydaktycznych w Instytucie Inżynierii Materiałowej PŁ–3 cz.
Politechnika Łódzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408571
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408571/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:08
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46470552-f223-42ab-9178-654f135ef67a
- Identyfikator
- 7270021895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408571 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa materiałów do hodowli komórkowej na potrzeby realizacji projektu FU2N oraz dostawa alkoholu etylowego bezwodnego do realizacji zadań dydaktycznych w Instytucie Inżynierii Materiałowej PŁ–3 cz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Łódzka
1.2.) Oddział zamawiającego: Wydział Mechaniczny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Stefanowskiego 1/15
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-924
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.w1@info.p.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mechaniczny.p.lodz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46470552-f223-42ab-9178-654f135ef67a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408571
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00260653
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa materiałów do hodowli komórkowej na potrzeby realizacji projektu FU2N oraz dostawa alkoholu etylowego bezwodnego do realizacji zadań dydaktycznych w Instytucie Inżynierii Materiałowej PŁ–3 cz.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część II - Dostawa medium do hodowli komórkowej – 20 szt. (1 szt. – butelka o poj. 500 ml)
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): VWR INTERNATIONAL Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832705185
4.3.3.) Ulica: płk. Jana Pałubickiego 2
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-175
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 664,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00392997/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 664,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |