Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.

Gmina Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408678
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408678/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 14:26
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ca3a1f1-737c-4c4a-b9ed-ea111cb7656e
Identyfikator
8722216736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

BARTOSZ KRUKMorawica, PL · lot 0
88 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408678 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6803342; 14 6803310

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ca3a1f1-737c-4c4a-b9ed-ea111cb7656e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ca3a1f1-737c-4c4a-b9ed-ea111cb7656e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408678

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037772/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Ochrona niematerialnego dziedzictwa gminy Dębica i rewitalizacja Europejskiego Centrum Pamięci i Pojednania.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360316

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 153083,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej renowacji terenu Miejsca Pamięci Narodowej „Góra Śmierci” w Paszczynie.
Zamówienie obejmuje:
1. Wykonanie 2 koncepcji architektonicznych projektowanych obiektów wraz
z zagospodarowaniem terenu.
2. Wykonanie projektu zagospodarowania działki.
3. Wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego.
4. Wykonanie projektu technicznego (wykonawczego).
5. Wykonanie załączników do projektu budowlanego (w tym informacji BIOZ
– jeżeli będzie wymagana).
6. Wykonanie przedmiaru robót.
7. Wykonanie kosztorysu inwestorskiego.
8. Wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót.
9. Wersja elektroniczna dokumentacji na nośniku pamięci Flash USB (pendrive).
10. Uzyskanie w imieniu Inwestora decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, jeżeli będzie wymagana.
11. Uzyskanie innych niezbędnych decyzji, pozwoleń, niezbędnych do realizacji inwestycji, np. decyzji o warunkach
zabudowy – w razie ich wymagalności
12. Udzielanie odpowiedzi i wyjaśnień w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na
usługi i roboty budowlane.
13. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji w czasie wykonywania robót budowlanych, dostaw, usług
oraz w okresie rękojmi za wady
14. Uzyskanie mapy zasadniczej i mapy do celów projektowych, ekspertyz, opinii, badania i pomiary oraz dokonanie
niezbędnej inwentaryzacji
15. Uzyskanie zezwolenia Wojewody oraz zgody Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, a także uzyskanie pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia do właściwych organów – w razie ich wymagalności.

Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138129,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartosz Kruk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260606296

7.3.3) Ulica: Księdza Ściegiennego 80

7.3.4) Miejscowość: Bilcza

7.3.5) Kod pocztowy: 26-026

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane jest w ramach zadania:
„Ochrona niematerialnego dziedzictwa gminy Dębica i rewitalizacja Europejskiego Centrum Pamięci i Pojednania ”.

Zamawiający planuje złożenie wniosku o dofinansowanie zadania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu „Kultura” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi