Okresowe przeglądy techniczne, konserwacje oraz serwis awaryjny instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408621
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408621/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 14:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a714111-d0b7-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
5250008057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzącychUrządzenia chłodzące i wentylacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408621 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Okresowe przeglądy techniczne, konserwacje oraz serwis awaryjny instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288366

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Garncarska 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-115

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: +48126348282

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krakow.nio.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a714111-d0b7-11ee-875e-a22221c84ba7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408621

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00223929

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Okresowe przeglądy techniczne, konserwacje oraz serwis awaryjny instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są okresowe przeglądy techniczne, konserwacje oraz serwis awaryjny instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych - szczegółowo opisane w załącznikach 4, 5 oraz 6 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Professional Technik s.c. Artur Krzywdziak Grzegorz Woźniak

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6832014228

4.3.3.) Ulica: Węgrzce Wielkie

4.3.4.) Miejscowość: Węgrzce Wielkie

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-002

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 317649 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00270190/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 317649,96 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi