Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie nr 2
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408628
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408628/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:18
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6965950f-0ce1-411b-8fe7-71be5306ab79
- Identyfikator
- 6750006547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408628 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350641392
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowohucka 1
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-580
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.wolnik@mpo.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mpo.krakow.pl/pl/main
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6965950f-0ce1-411b-8fe7-71be5306ab79
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408628
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/S 203-00628149
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie nr 2
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zakres przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych i transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, a także zakup oraz dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych oraz odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego.
2. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ.
3. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków.
4. Podział przedmiotu zamówienia na części:
Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie).
Część nr 2 (Zadanie nr 2) obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII.
5. Kluczowe zadania:
Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych.
6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2025 r.) do 31. 12. 2025 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-01-01 do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FLORA sp. z o. o. sp. komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363845727
4.3.3.) Ulica: ul. Isep 11
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-588
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5848200,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 001-00001382
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5847424,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |