Usługa dzierżawy oraz serwisu kserokopiarek
AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408632
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408632/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:18
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f275476-2631-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7451003168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408632 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa dzierżawy oraz serwisu kserokopiarek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE
1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510338744
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111
1.4.2.) Miejscowość: Szczytno
1.4.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wspol.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f275476-2631-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408632
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00315573
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa dzierżawy oraz serwisu kserokopiarek
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonawca realizując przedmiot niniejszej umowy zobowiązany jest do:
a) dostarczenia, zainstalowania i uruchomienia wydzierżawionych Zamawiającemu urządzeń w obiektach zarządzanych przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie,
b) instalacji wydzierżawionych Zamawiającemu urządzeń na platformie serwera Zamawiającego,
c) jednorazowego przeszkolenia administratora (max. 1 osoba min. 2 h),
d) jednorazowego min. 1 h przeszkolenia użytkownika z podstawowej obsługi urządzenia (wymiana tonera, uzupełnienie papieru, usuwanie zacięć itp.) dla max 3 osób dla każdego urządzenia,
e) oddania Zamawiającemu urządzeń, do używania i pobierania z nich pożytków (dzierżawa),
f) wykonywania obsługi serwisowej obejmującej:
wykonywanie wszystkich czynności związanych z konserwacją naprawą i zapewnieniem prawidłowej pracy urządzeń,
dostarczanie w czasie dzierżawy wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych w tym tonerów oraz części do urządzeń, za wyjątkiem papieru i zszywek.
3.9.) Główny kod CPV: 30121300-6 - Urządzenia do powielania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
50313200-4 - Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek
50313100-3 - Usługi w zakresie naprawy fotokopiarek
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU Info Tech Andrzej Osmolik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280213233
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 147126,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00351113/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 145019,96 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |