Dostawa, instalacja i uruchomienie zatapiarki

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408637
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408637/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 14:19
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a5a4142-9443-41b8-92f8-f094abbe6942
Identyfikator
9551908958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne urządzenia i produkty medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408637 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie zatapiarki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: e.koladynska@usk2.szczecin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a5a4142-9443-41b8-92f8-f094abbe6942

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408637

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 247-858069

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zwiększenie dostępności donowoczesnego leczenia onkologicznego w USK nr 2 PUM w Szczecinie, poprzez modernizację i zakup aparatury i wyposażenia.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa, instalacja i uruchomienie zatapiarki

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie zatapiarki, zwanej dalej „sprzętem”. 2. Opisprzedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako„FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej równieżjako „FO”).

3.9.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GRZEGORZ PAŁKOWSKI ELEKTRO MED

4.3.4.) Miejscowość: Niepołomice

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 65880,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S47 -162975

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-09

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 65880,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy