Dostawa samochodu osobowego na potrzeby utworzenia Straży Gminnej w Gminie Gorlice

Gmina Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408639
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408639/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 14:20
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f04b9c7-1bec-4312-92b2-822d30332f3a
Identyfikator
7382131749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408639 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego na potrzeby utworzenia Straży Gminnej w Gminie Gorlice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2

1.4.2.) Miejscowość: Gorlice

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.4.7.) Numer telefonu: 185346254

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f04b9c7-1bec-4312-92b2-822d30332f3a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408639

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00167482

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Utworzenie Straży Gminnej w Gminie Gorlice powołanej do prowadzenia kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze Europejskie dla środowiska, Działanie 2.5 Wdrażanie Programu Ochrony Powietrza, Typ projektu A.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa samochodu osobowego na potrzeby utworzenia Straży Gminnej w Gminie Gorlice

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby utworzenia Straży Gminnej w Gminie Gorlice. Samochód fabrycznie nowy o napędzie elektrycznym, nie używany, bez wad prawnych i fizycznych, sprawny technicznie, nie poddawany jakimkolwiek naprawom, kompletny i gotowy do użytku z instrukcjami obsługi w języku polskim, dopuszczonego do obrotu i handlu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
2. Pojazd będący przedmiotem zamówienia musi być wyposażony w system uprzywilejowania w ruchu drogowym tzn. oznakowany oraz wyposażony jako samochód uprzywilejowany Straży Gminnej w urządzenia wysyłające sygnały świetle błyskowe i dźwiękowe wymagane przepisami ( § 25, §26 i § 32b Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. z 2024 poz. 502 z zm.).

3.9.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Toyota Sabaj Łódź Sp. Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7280003195

4.3.3.) Ulica: Łódzka 69A

4.3.4.) Miejscowość: Rzgów

4.3.5.) Kod pocztowy: 95-030

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 189949,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00248316/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 189949,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy