Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408702
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408702/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 14:31
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6b4b0e7-ed3e-42bb-ab6e-ad24810e4eae
Identyfikator
7120104697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Końcówki pipetProbówkiPipety i akcesoria laboratoryjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408702 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430689052

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 73

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-019

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.7.) Numer telefonu: 47 811 46 06

1.4.8.) Numer faksu: 47 811 15 34

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lu.policja.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelska.policja.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6b4b0e7-ed3e-42bb-ab6e-ad24810e4eae

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408702

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00632406

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

Umowa dla części nr 14

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z załącznikiem nr 1.14 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 38437110-1 - Końcówki pipet

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33192500-7 - Probówki

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-02-12 do 2025-08-12

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bionovo Aneta Ludwig

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911810758

4.3.3.) Ulica: Nowodworska 7

4.3.4.) Miejscowość: Legnica

4.3.5.) Kod pocztowy: 59-220

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 3735,51 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00105708/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3729,36 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy