Dostawy materiałów medycznych - pakiet nr 57

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408737
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408737/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 14:37
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0085c576-9ba5-470d-b001-aede8840e461
Identyfikator
6772081964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408737 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy materiałów medycznych - pakiet nr 57

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351506868

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wrocławska 1-3

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 30-901

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@5wszk.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://5wszk.com.pl/zamowienia-publiczne

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0085c576-9ba5-470d-b001-aede8840e461

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408737

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 770089-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawy materiałów medycznych - pakiet nr 57

Umowa dla części nr 57

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zestaw do tracheotomii przezskórnej z rurką Tracoe Twist Plus

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Coloplast sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 016306100, NIP: 5272305360

4.3.3.) Ulica: Inflacka 4

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-189

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 50976,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 225338-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 50976,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy