USŁUGA KONSERWACJI I PRZEGLĄDÓW SYSTEMÓW WENTYLACJI MECHANICZNEJ I KLIMATYZACJI W OBIEKTACH UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO NADZOROWANYCH PRZEZ BSSoc

Uniwersytet Warszawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408793
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408793/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 14:51
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9c84391-4d73-4a1f-b6ad-39b49b5eb75a
Identyfikator
5250011266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408793 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGA KONSERWACJI I PRZEGLĄDÓW SYSTEMÓW WENTYLACJI MECHANICZNEJ I KLIMATYZACJI W OBIEKTACH UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO NADZOROWANYCH PRZEZ BSSoc

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@adm.uw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a9c84391-4d73-4a1f-b6ad-39b49b5eb75a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

USŁUGA KONSERWACJI I PRZEGLĄDÓW SYSTEMÓW WENTYLACJI MECHANICZNEJ I KLIMATYZACJI W OBIEKTACH UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO NADZOROWANYCH PRZEZ BSSoc

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9c84391-4d73-4a1f-b6ad-39b49b5eb75a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408793

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00366549/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1002 Konserwacja i przeglądy systemów wentylacji i klimatyzacji w okresie 3 lat

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391683

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/188/2026/DZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi:
1) bieżącej konserwacji instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej oraz wskazanie i zabezpieczenie miejsca awarii z oceną przyczyn jej powstania w ramach całodobowego serwisu, w obiektach administrowanych przez jednostki Uniwersytetu Warszawskiego nadzorowane przez Biuro Spraw Socjalnych Uniwersytetu Warszawskiego, tj. w :
a) Domu Studenta nr 2 UW, ul. Żwirki i Wigury 95/97, 02-089 Warszawa;
b) Domu Studenta nr 3 UW, ul. Ludwika Kickiego 12, 04-397 Warszawa;
c) Domu Studenta nr 4 UW, ul. Ludwika Zamenhofa 10A, 00-187 Warszawa;
d) Domu Studenta nr 5 UW, ul. Smyczkowa 5/7, 02-678 Warszawa;
e) Obiekcie świadczącym usługi hotelarskie „HERA”, ul. Belwederska 26/30, 00-594 Warszawa;
2) bieżącej konserwacji instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wskazanie i zabezpieczenie miejsca awarii z oceną przyczyn jej powstania w ramach całodobowego serwisu, w obiektach administrowanych przez jednostki nadzorowane przez Biuro Spraw Socjalnych Uniwersytetu Warszawskiego, tj. w:
a) Domu Studenta nr 2 UW, ul. Żwirki i Wigury 95/97, 02-089 Warszawa;
b) Domu Studenta nr 3 UW, ul. L. Kickiego nr 12 , 04-397 Warszawa;
c) Domu Studenta nr 5 UW, ul. Smyczkowa 5/7 w Warszawie, 02-678 Warszawa;
d) Domu Studenta nr 6 UW, ul. Radomska 11, 02-323 Warszawa;
e) Domu Pracownika Naukowego, ul. Smyczkowa nr 9 i nr 11, 02-678 Warszawa;
f) Obiekcie świadczącym usługi hotelarskie SOKRATES, ul. Smyczkowa 9, 02-678 Warszawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi