Dowóz uczniów z niepełnosprawnością do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Gmina Radecznica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408820
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 14:57
Lokalizacja
Radecznica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4b07d22-c35e-4369-bf0f-75c6dc0809f3
Identyfikator
9222944634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW BASIAKGaj Gruszczański, PL · lot 0
149 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408820 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów z niepełnosprawnością do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21

1.5.2.) Miejscowość: Radecznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 682 68 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@gminaradecznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl/pn/gminaradecznica/demand/307231/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów z niepełnosprawnością do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4b07d22-c35e-4369-bf0f-75c6dc0809f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076134/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz uczniów z niepełnosprawnością z terenu Gminy Radecznica do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351375/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD.271.69.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 209087,04 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 123061,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz uczniów z niepełnosprawnością do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Dowóz uczniów z niepełnosprawnością do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027”
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
dowożenia dzieci na zajęcia szkolne w okresie od dnia zawarcia umowy, przy czym nie wcześniej niż od dnia 1.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 do następujących placówek wraz z powrotem:
1) dwoje dzieci z miejscowości Zakłodzie do S.O.S. Zamościu ul. Śląska 45A,
2) dwoje dzieci z miejscowości Zaporze do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczego w Zamościu ul. Gen. Orlicz Dreszera 14,
3) jedno dziecko z miejscowości Gorajec-Zastawie do S.O.S. w Zamościu ul. Śląska 45A,
4) jedno dziecko z miejscowości Wólka Czarnostocka do Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za Krokiem” w Zamościu ul. Peowiaków 6a,
5) jedno dziecko z miejscowości Gorajec-Zagroble-Kolonia do Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za Krokiem" w Zamościu ul. Peowiaków 6a,
6) jedno dziecko z miejscowości Mokrelipie do Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za Krokiem" w Zamościu ul. Peowiaków 6a,
wraz z powrotem,
7) jedno dziecko z miejscowości Mokrelipie do S.O.S. w Zamościu ul. Śląska 45A.
2. Trasa przejazdu będzie przebiegać następująco : Wólka Czarnostocka — Gorajec-Zastawie – Gorajec-Zgroble-Kolonia – Mokrelipie – Zaporze – Zakłodzie – Zamość (dozwolona jest zmiana przyjazdu do poszczególnych punktów docelowych), powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych.
3. Trasa określona w ust. 2 może ulec zmianie w związku m.in. z wykluczeniem z dowozu ucznia już objętego dowozem,
4. Trasa przejazdu Określona ust. 2 wynosi maksymalnie 126 km (przy 100% frekwencji uczniów jadących rano z miejsca zamieszkania szkoły oraz po zakończeniu zajęć lekcyjnych ze szkół do miejsca zamieszkania). Długość dziennej trasy przejazdu będzie się zmieniała w zależności od korzystania poszczególnych uczniów z dowozu w godzinach porannych oraz popołudniowych. Do ustalenia ilości przejechanych kilometrów w poszczególnych dniach w godzinach porannych i popołudniowych Wykonawca będzie wykorzystywał ogólnodostępne narzędzia, a wyznaczona trasa będzie najkrótszą z możliwych.
5. Usługa obejmuje 5 dni w tygodniu, tj. łącznie do 188 dni przez okres realizacji niniejszej umowy, z zastrzeżeniem ust. 6. Szczegółowe informacje znajdują się w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEWÓZ OSÓB RADOSŁAW BASIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222768195

7.3.4) Miejscowość: GAJ GRUSZCZAŃSKI

7.3.5) Kod pocztowy: 22-463

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi