Dostawa, montaż oraz uruchomienie serwera plikowego przeznaczonego do obsługi systemu backupu

POLITECHNIKA LUBELSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408778
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408778/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 14:46
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ee625061-8eab-4a02-af95-fad05b26e7c0
Identyfikator
7120104651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneSerwery

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408778 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa, montaż oraz uruchomienie serwera plikowego przeznaczonego do obsługi systemu backupu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA LUBELSKA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001726

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Nadbystrzycka 38D

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-618

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.7.) Numer telefonu: (81) 538 46 55

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pollub.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pollub.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee625061-8eab-4a02-af95-fad05b26e7c0

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408778

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 63-219969

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa, montaż oraz uruchomienie serwera plikowego przeznaczonego do obsługi systemu backupu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa, montaż oraz uruchomienie serwera plikowego przeznaczonego do obsługi systemu backupu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ITT-PRO Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242811785

4.3.3.) Ulica: Gdańska

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 01-633

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 836400,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 121-441286

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 680000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania przez Wykonawcę Przedmiotu Umowy wynosi do 60 dni od dnia poinformowania Wykonawcy przez
Zamawiającego o udzieleniu przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zgody na zastosowanie stawki VAT „0” bądź o
odmowie udzielenia takiej zgody.
Zastosowano stawkę VAT „0” za zgodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W przypadku udzielania przez Ministra
Nauki i Szkolnictwa Wyższego zgody na zastosowanie stawki VAT „0”, należne Wykonawcy wynagrodzenie za wykonanie
Przedmiotu Umowy wynosi 680 000,00 zł
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy