System monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze z infrastrukturą techniczno-sprzętową w siedzibie RCKiK w Rzeszowie oraz w TO.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408808
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408808/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:54
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42c0d1cf-3e4d-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8132993427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408808 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
System monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze z infrastrukturą techniczno-sprzętową w siedzibie RCKiK w Rzeszowie oraz w TO.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291115
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wierzbowa 14
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-310
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckk.rzeszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckk.rzeszow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnj
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42c0d1cf-3e4d-11ed-8832-4e4740e186ac
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408808
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00365902/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Wsparcie infrastruktury technicznej w celu przeciwdziałania skutkom pandemii COVID-19 i innych chorób zakaźnych oraz przygotowania systemu na przyszłe zagrożenia epidemiologiczne” nr POIS.11.03.00-00-0171/221 w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia oś priorytetowa XI REACT-EU Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
System monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze z infrastrukturą techniczno-sprzętową w siedzibie RCKiK w Rzeszowie oraz w TO.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja systemu monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze wraz z infrastrukturą techniczno-sprzętową oraz usługa serwisu i utrzymania monitoringu.
2. Instalacja monitoringu nastąpi w siedzibie głównej Zamawiającego tj. Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie ul. Wierzbowa 14 oraz w Terenowych Oddziałach tj. Dębica, Jasło, Krosno, Leżajsk, Mielec, Przemyśl, Sanok, Stalowa Wola.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
4. Termin realizacji zamówienia :
4.1.zainstalowanie i uruchomienie systemu monitoringu temperatur i wilgotności - 90 dni
kalendarzowych od dnia podpisania umowy ,
4.2. serwis i utrzymanie monitoringu – 36 m-cy od daty uruchomienia systemu monitoringu.
3.9.) Główny kod CPV: 38126300-7 - Aparatura do obserwacji powierzchniowej temperatury lub wilgotności
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
38410000-2 - Przyrządy pomiarowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-05-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Fluodata Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272926719
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 356337,15 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00274397/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 356337,15 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |