Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w Lublinie

Gmina Lublin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408849
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408849/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 15:06
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edd91daa-0962-4f22-a6dc-fe70ea272643
Identyfikator
9462575811
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi w zakresie trawnikówRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiPrzycinanie żywopłotówUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

DERKACZ SPÓŁKA KOMANDYTOWALublin, PL · lot 0
321 044,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408849 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-edd91daa-0962-4f22-a6dc-fe70ea272643

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edd91daa-0962-4f22-a6dc-fe70ea272643

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408849

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632981/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.47 Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359409

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 318409,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w Lublinie
2. Zakres zamówienia obejmuje .
2.1. Kompleksowe utrzymanie terenu.
2.1.1 Utrzymanie terenów w czystości
2.1.2. Opróżnianie koszy na psie odchody
2.1.3. Koszenie trawników z wygrabieniem.
2.1.4. Wygrabienie liści z trawników i skupin: wiosenne i jesienne.
2.1.5. Regeneracja zdewastowanych trawników.
2.1.6 Podjęcie działań interwencyjnych w przypadku zdarzeń losowych w ciągu
maksymalnie 3 godzin
2.2 Drzewa i krzewy.
2.2.1 Ścinanie drzew, obwód mierzony na wys. 130 cm od ziemi.
2.2.2. Usuwanie lub frezowanie pni do gł. 30 cm niezależnie od obwodu.
2.2.3. Usunięcie złomu /wywrotu.
2.2.4. Wykonanie cięć technicznych drzew. Usunięcie pojedynczych gałęzi lub konarów.
2.2.5. Sadzenie drzew o obwodzie 14-16 cm.
2.2.6 Usuwanie odrostów korzeniowych oraz na pniu.
2.2.7 Pielęgnacja młodych drzew.
2.2.8 Sadzenie żywopłotów.
2.2.9. Wykonanie cięć technicznych żywopłotów.
2.2.10. Odchwaszczanie żywopłotów.
2.2.11. Oprysk krzewów żywopłotu środkami chemicznej ochrony roślin.
2.2.12. Dostawa, montaż i demontaż palików wygradzających trawniki i nasadzenia oraz siatki cieniującej.
2.3 Usługi towarzyszące: mała architektura i ogrodzenie.
2.3.1 Utrzymanie
2.3.2 Konserwacja.
3.2.3. Dostawa i montaż kosza na psie odchody.
3.2.4 Utrzymanie i naprawa urządzeń zabawowych.
3.2.5 Wymiana piasku w toalecie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

77342000-9 - Przycinanie żywopłotów

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321044,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585101,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 321044,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Derkacz Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523943604

7.3.3) Ulica: Turystyczna 9i

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-207

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 321044,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia – przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy (w przypadku wybiegu dla psów przy ul. Radzyńskiej realizacja rozpocznie się od dnia 02.02.2027 r.)
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi