Dostawa sprzętów i systemów teleinformatycznych

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408874
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408874/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 15:15
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-432da2a2-7fd9-451f-b5ec-c9a5d6585a90
Identyfikator
5250008057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408874 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętów i systemów teleinformatycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288366

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Garncarska 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-115

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: 12 634 8282

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krakow.nio.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-432da2a2-7fd9-451f-b5ec-c9a5d6585a90

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408874

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 98800-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

"Podniesienie jakości usług cyfrowych w NIO-PIB Kraków" w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa sprzętów i systemów teleinformatycznych

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do analizy logów, licencji - szczegółowo opisana w załączniku 1, 1a, 12 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-21

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Spółka Jawna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542398848

4.3.3.) Ulica: ul. Porcelanowa 18

4.3.4.) Miejscowość: Katowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 40-246

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 161130,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 306342-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana sposobu realizacji części umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana sposobu realizacji części umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 161130,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy