Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku 2025/26

Zespół Szkół w Stalach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408891
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408891/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 15:19
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ab018ad-8480-42bb-b6bb-4edde9a055bd
Identyfikator
8672039225
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneWarzywa, owoce i orzechyWarzywa konserwowane i/lub puszkowane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408891 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku 2025/26

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Stalach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831356423

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Tarnobrzeska 5

1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: 158111346

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsstale.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsstale.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ab018ad-8480-42bb-b6bb-4edde9a055bd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408891

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00336605

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku 2025/26

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

PAKIET III: OWOCE, WARZYWA I PODOBNE PRODUKTY, OWOCE TROPIKALNE, WARZYWA KONSERWOWE 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Stalach wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1a-1f do SWZ (Formularz rzeczowocenowy). Załącznik nr 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy

3.9.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): F.H.U. "IKRA" Ignacy Kozieja

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8670010335

4.3.3.) Ulica: Rynek 15

4.3.4.) Miejscowość: Grębów

4.3.5.) Kod pocztowy: 39-410

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 64072,70 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00377106/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 50596,44 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy