Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku 2025/26
Zespół Szkół w Stalach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408900
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408900/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 15:21
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ab018ad-8480-42bb-b6bb-4edde9a055bd
- Identyfikator
- 8672039225
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408900 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku 2025/26
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Stalach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 831356423
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tarnobrzeska 5
1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.7.) Numer telefonu: 158111346
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsstale.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsstale.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ab018ad-8480-42bb-b6bb-4edde9a055bd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408900
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00336605
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku 2025/26
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
PRODUKTY ZWIERZĘCE, MIĘSO I PRODUKTY MIĘSNE, ŚWIEŻY DRÓB, WĘDLINY -1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup z dostawą i rozładunkiem artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Zespole Szkół w Stalach wg wykazanych części-pakietów. Szczegółowy wykaz ilościowy i asortymentowy stanowi załącznik nr 1a-1f do SWZ (Formularz rzeczowocenowy). ZałĄCZNIK NR 4 OPZ i załącznik nr 5 wzór umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
15112100-7 - Świeży drób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Mięsny Nowy Maxpol
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8720008583
4.3.3.) Ulica: ul. Leśna 2
4.3.4.) Miejscowość: Brzeźnica
4.3.5.) Kod pocztowy: 39-207
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 41607,30 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00377106/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 34580,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |