Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2025/2026
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. OLOFA PALMEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408910
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408910/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 15:25
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a5c5a56-17a4-4787-997a-8f9f2eb2d364
- Identyfikator
- 5321604810
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WołowinaWędliny drobioweWieprzowinaDróbProdukty wieprzoweProdukty mięsno-wędliniarskie
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408910 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. OLOFA PALMEGO
1.2.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 1
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011326339
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 11
1.4.2.) Miejscowość: Józefów
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.7.) Numer telefonu: +48 227892112
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp1.jozefow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp1.jozefow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a5c5a56-17a4-4787-997a-8f9f2eb2d364
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408910
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00316990
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego w Józefowie w roku szkolnym 2025/2026
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Mięso i wędliny
3.9.) Główny kod CPV: 15111100-0 - Wołowina
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
15131135-0 - Wędliny drobiowe
15113000-3 - Wieprzowina
15112000-6 - Drób
15131400-9 - Produkty wieprzowe
15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SKLEP MIĘSNO WĘDLINIARSKI I ARTYKUŁY SPOŻYWCZE GÓRSKA ZOFIA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321035022
4.3.3.) Ulica: Bazarowa 2
4.3.4.) Miejscowość: Otwock
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-400
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 157279,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00367620/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 152526,35 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |