Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
Województwo Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408927
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408927/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 15:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-263b2f9c-6c69-4013-b425-08eea33cca9b
- Identyfikator
- 1132453940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408927 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-263b2f9c-6c69-4013-b425-08eea33cca9b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408927
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 242476-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo KSOW+, z logo Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz z logo Mazowsza i informacją o 500 rocznicy inkorporacji Mazowsza do Korony
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ VI
Zestaw VI z logo Mazowsza
Opis: 1 karteczki w kształcie jabłka 400 szt. 2 długopis soft touch 1 000 szt. 3 długopis aluminiowy 1 000 szt. 4 światełko w kształcie serca 800 szt. 5 notes z nasionami 200 szt. 6 pięciokolorowy zakreślacz 300 szt. 7 zawieszka do bagażu 800 szt. 8 brelok odblaskowy 800 szt. 9 opaska odblaskowa 500 szt. 10 zakładka do książki 400 szt. 11 gumka do ścierania 800 szt. 12 kabel do ładowania 300 szt. 13 podkładka pod myszkę 200 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30192000-1 - Wyroby biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Media Consulting Agency Irina Chicherina
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 30977,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 539576-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 30977,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |