Zakup platformy elektronicznej wspierającej proces udzielania Zamówień Publicznych dla UMŁ
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408942
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408942/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 15:42
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ca63dbc-b6b1-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408942 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zakup platformy elektronicznej wspierającej proces udzielania Zamówień Publicznych dla UMŁ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ca63dbc-b6b1-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408942
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00053285
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup platformy elektronicznej wspierającej proces udzielania Zamówień Publicznych dla UMŁ
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
[wszelka numeracja zgodna z SWZ]
5.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Zamawiającego oprogramowania udostępnionego w modelu SaaS (Software as a Service), które zapewni Zamawiającemu przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z przepisami prawa, a także przeprowadzenie postępowań o wartości do 130 000,00 PLN zgodnie z Regulaminem wewnętrznym Zamawiającego tj. regulaminem Urzędu Miasta Łodzi. Przedmiot Zamówienia musi spełniać łącznie wszystkie wymagania, opisane w Umowie, OPZ oraz załącznikach do tych dokumentów.
5.2 Szczegółowy Opis znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ i wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
5.3 Zamawiający nie przewiduje składania ofert częściowych.
5.4 Zamawiający odstąpił od podziału zamówienia na części. Podział zamówienia na części, w przypadku zakupu oprogramowania będącego przedmiotem zamówienia, z uwagi na swoją specyfikę powodowałby trudności w koordynowaniu prawidłowej realizacji zamówienia jak również stwarzałby zagrożenie braku realizacji zamówienia w wymaganym terminie. Podział zamówienia na części służy poszerzeniu dostępności zamówień publicznych dla małych i średnich przedsiębiorstw, mając na uwadze wartość i rozmiar zamówienia brak podziału na części nie ogranicza dostępności do tego zamówienia małym i średnim przedsiębiorcom.
5.5 Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na świadczenie Usług Rozwoju Systemu w wymiarze do 250 roboczogodzin. Szczegółowy opis dotyczący udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ i wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 72590000-7 - Profesjonalne usługi komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Otwarty Rynek Elektroniczny S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5262535153
4.3.3.) Ulica: Ul. Domaniewska 49
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-672
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 600000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00263019/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana nazwy Wykonawcy
wydłużenie okresu realizacji zamówienia do dnia 26.05.2026 r.
zwiększenie wynagroszenia o kwotę 48000,00 PLN
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana nazwy Wykonawcy
wydłużenie okresu realizacji zamówienia do dnia 26.05.2026 r.
zwiększenie wynagroszenia o kwotę 48000,00 PLN
5.4.6.) Wartość zmiany: 48000
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 648000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |