Opracowanie projektu planu ogólnego miasta i gminy Blachownia
GMINA BLACHOWNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408984
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408984/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 16:05
- Lokalizacja
- Blachownia, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab8c91e5-e9eb-4900-9a27-21ddf1e92d8f
- Identyfikator
- 5732867712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408984 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie projektu planu ogólnego miasta i gminy Blachownia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLACHOWNIA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398037
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 22
1.4.2.) Miejscowość: Blachownia
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-290
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blachownia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://blachownia.bip.net.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab8c91e5-e9eb-4900-9a27-21ddf1e92d8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408984
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00429769
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie projektu planu ogólnego miasta i gminy Blachownia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia jest opracowanie projektu planu ogólnego miasta i gminy Blachownia zgodnie z przepisami zawartymi w ustawie z dnia 27 marca 2003 r., o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz 977 ze zm.), rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 8 grudnia 2023 r., w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów (Dz. U. z 2023 r., poz. 2758), ustawie z dnia 27 kwietnia 2001 r., Prawo ochrony środowiska (t. j. Dz. U. z 2022 r., poz. 2556 ze zm.), ustawie z dnia 2 października 2008 r., udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1094 ze zm.), rozporządzeniem z dnia 9 września 2002 r. Ministra Środowiska w sprawie opracowań ekofizjograficznych (Dz. U. z 2002 r. poz. 155) oraz właściwymi przepisami szczególnymi.
3.9.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Koordynacji Przestrzeni Architekt Bożena Konieczny
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 627-002-70-29
4.3.3.) Ulica: Wyszyńskiego 13/2
4.3.4.) Miejscowość: Świętochłowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-680
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 294216,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00504234/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu wykonania zadania ze względu na okoliczności, których zamawiający nie mógł przewidzieć
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zakonczenie zamówienia do 30.04.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu wykonania zadania ze względu na okoliczności, których zamawiający nie mógł przewidzieć
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
całkowite zakończenie zadaniado dna 27.07.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 294166,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |