Dostawa 8 sztuk agregatów prądotwórczych stacjonarnych w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Olsztyńskiego
Powiat Olsztyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408998
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408998/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 16:25
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc54dbda-3137-4af0-be47-47abbd3bf9f7
- Identyfikator
- 7393851648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408998 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 8 sztuk agregatów prądotwórczych stacjonarnych w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Olsztyńskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olsztyński
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742669
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Bema 5
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-516
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzpkancelaria@gmail.com
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-olsztynski.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc54dbda-3137-4af0-be47-47abbd3bf9f7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408998
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00286707
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 8 sztuk agregatów prądotwórczych stacjonarnych w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Olsztyńskiego
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część nr 3 - 1 szt. agregat stacjonarny o mocy minimum 200 kVA z dostawą do Domu Pomocy Społecznej w Jezioranach; ul. Michała Kajki 49; 11-320 Jeziorany.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części od nr 1 od do 8 stanowi załącznik nr 5 od a do h do SWZ, znajduje się w SWZ oraz załącznikach do nin. SWZ, które Zamawiający udostępnił w wersji elektronicznej na Platformie przetargowej Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega, że minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Okres gwarancji stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert – pkt. 16 SWZ.
Źródło finansowania: środki własne oraz zamówienie dofinansowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
3.9.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
31120000-3 - Generatory
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6152080137
4.3.4.) Miejscowość: Zgorzelec
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 124340,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00408980/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 124340,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |