Dostawa 8 sztuk agregatów prądotwórczych stacjonarnych w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Olsztyńskiego

Powiat Olsztyński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409002
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409002/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 16:29
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc54dbda-3137-4af0-be47-47abbd3bf9f7
Identyfikator
7393851648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeGeneratory

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409002 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 8 sztuk agregatów prądotwórczych stacjonarnych w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Olsztyńskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olsztyński

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742669

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Bema 5

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-516

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzpkancelaria@gmail.com

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-olsztynski.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc54dbda-3137-4af0-be47-47abbd3bf9f7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409002

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00286707

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa 8 sztuk agregatów prądotwórczych stacjonarnych w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Olsztyńskiego

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część nr 6 - 1 szt. agregat stacjonarny o mocy minimum 100 kVA z dostawą do Domu Pomocy Społecznej w Jonkowie Filia w Dobrym Mieście; ul. Łużycka 73; 11-040 Dobre Miasto .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części od nr 1 od do 8 stanowi załącznik nr 5 od a do h do SWZ, znajduje się w SWZ oraz załącznikach do nin. SWZ, które Zamawiający udostępnił w wersji elektronicznej na Platformie przetargowej Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega, że minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Okres gwarancji stanowi pozacenowe kryterium oceny ofert – pkt. 16 SWZ.
Źródło finansowania: środki własne oraz zamówienie dofinansowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.

3.9.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

31120000-3 - Generatory

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

14 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Riello Delta Power Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272230343

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 74193,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00408980/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 74193,60 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy