Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie.
CENTRUM SPORTU RASZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409025
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409025/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 17:06
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c08b7e97-31f3-4630-a0ee-7f7dd8c753fb
- Identyfikator
- 5342125167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409025 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM SPORTU RASZYN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016364913
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Sportowa 30
1.4.2.) Miejscowość: Raszyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@csr.raszyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://csrraszyn.bip.net.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c08b7e97-31f3-4630-a0ee-7f7dd8c753fb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409025
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00200571
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie (modernizacji) istniejącej kotłowni na pływalni Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30 w Raszynie, w tym w szczególności:
a) zmianę istniejących kotłów na nowe wraz z armaturą, przewodów spalinowych i orurowania, pompami i systemem kominowym;
b) wykonanie niezbędnych remontowych prac budowlanych w celu odtworzenia właściwego stanu technicznego pomieszczenia oraz spełnienie obecnych wymogów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
44621200-1 - Kotły grzewcze
39715210-2 - Urządzenia centralnego ogrzewania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-22 do 2026-08-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HYDRO-BUD BUDOWNICTWO Sp. z o.o. sp. k., ,
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 7622000918
4.3.3.) Ulica: ul. Pułtuska 114P
4.3.4.) Miejscowość: Wyszków
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-202
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 991545,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00283291/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z wystąpieniem robót zamiennych koniecznych do zakończenia robót.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku z wystąpieniem robót zamiennych koniecznych do zakończenia robót objętych Umową, opisanych szczegółowo w Protokole konieczności z dnia 17.08.2026 r., zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, zachodzi konieczność wprowadzenia zmian do Umowy poprzez konieczność zmiany rozwiązania projektowego w zakresie wykonania przewodów kominowych tj. Wykonanie przewodów kominowych w technologii dwuściennej izolowanej, na całej długości ich prowadzenia.
Łączna wartość robót związanych z zamianą kominów generuje dopłatę w wysokości 20 368,86 złotych netto, co daje wartość 25 053,70 złotych brutto.
5.4.6.) Wartość zmiany: 25053,70
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1016598,91 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |