Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W SZAMOTUŁACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409031
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409031/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 17:44
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef0a88d0-5db7-4b92-8669-0b3ed2225c37
- Identyfikator
- 7871817601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409031 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W SZAMOTUŁACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631282406
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48 611018130
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szamotuly.pcpr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szamotuly.pcpr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef0a88d0-5db7-4b92-8669-0b3ed2225c371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef0a88d0-5db7-4b92-8669-0b3ed2225c37
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409031
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119695/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, realizowanego w ramach Priorytetu 8: Rozwój lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR), Działanie 8.1 Wspieranie rozwoju programowego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS), nr EWP.08.01-IZ.00-0136/24-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00378706
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.721.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Nazwa nadana zamówieniu: Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni.
Przedmiotem zamówienia jest adaptacja i dostosowanie pomieszczeń dla rodzin zastępczych sprawujących opiekę nad dziećmi ze szczególnymi potrzebami poprzez przebudowę otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni w budynku jednogodzinnym,
w miejscowości Kaźmierz k. Poznania.
Postępowanie przeprowadzane jest w ramach realizacji projektu pn.: „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie poznańskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027”, działanie 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), nr wniosku: FEWP.06.15-IZ.00-0002/23.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – OPZ (dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - STWiORB, przedmiar robót) oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 1 do SWZ, dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Wykonawca(cy) ma(ją) obowiązek wykonać zamówienie z zachowaniem dostępności dla osób niepełnosprawnych.
3) Zamawiający przewiduje następujące wymogi wobec wykonawcy:
a. oznakowanie - realizacja obowiązku informacyjnego i promocyjnego poprzez oznakowanie miejsca robót zgodnie z wytycznymi Instytucji Zarządzającej projektem: „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie poznańskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027”, działanie 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), nr wniosku: FEWP.06.15-IZ.00-0002/23,
b. Wykonawca(cy) ma(ją) obowiązek wykonać zamówienie z zachowaniem dostępności dla osób niepełnosprawnych.
4) UWAGA. Z zakresu zamówienia wyłącza się prace polegające na zakupie, dostawie oraz montażu mebli i sprzętów kuchennych wskazanych w dokumentacji, w tym w szczególności
w Projekcie technicznym.
5) Zamawiający informuje, iż zakres prac został zgłoszony do Wydziału Budownictwa i Architektury w Starostwie Powiatowym w Szamotułach i nie uzyskał sprzeciwu.
6) Termin realizacji zamówienia: do 31.12.2026 r. – konieczność rozliczenia projektu (podlega ocenie w kryteriach oceny ofert);
7) Minimalny okres gwarancji okres gwarancji jakości na przedmiot zamówienia: 36 m-cy od odbioru (podlega ocenie w kryteriach oceny ofert);
8) Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę: 15403,63 zł.
Szczegółowe informacje w SWZ, OPZ, projektowanych postanowieniach umowy, zasadach dofinansowania ww. projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |