„Budowa ulicy Piaskowej w miejscowości Kolonowskie”
Gmina Kolonowskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409039
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 18:06
- Lokalizacja
- Kolonowskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6cf8b1c5-f5ca-47c8-aa03-015292774554
- Identyfikator
- 7561881013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
1 przyznane
TOMASZ SZUBERTKrasiejów, PL · lot 0
1 104 635,88 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409039 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ulicy Piaskowej w miejscowości Kolonowskie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kolonowskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413254
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. Czerwionki 39
1.5.2.) Miejscowość: Kolonowskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-110
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@kolonowskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolonowskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dinwestycyjne.ezamawiajacy.pl/pn/DINWEST/demand/303346/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa ulicy Piaskowej w miejscowości Kolonowskie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6cf8b1c5-f5ca-47c8-aa03-015292774554
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336040/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1158100,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa ulicy Piaskowej w miejscowości Kolonowskie”
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Piaskowej w miejscowości Kolonowskie, realizowana zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarami robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, projektowanymi postanowieniami umowy oraz pozostałymi dokumentami zamówienia. 2. Realizacja zamówienia objęta jest dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 8
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1104635,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1465333,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1104635,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Halex Tomasz Szubert
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 991 026 54 73
7.3.3) Ulica: Dolna 9
7.3.4) Miejscowość: Krasiejów
7.3.5) Kod pocztowy: 46-040
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1104635,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |