Ochrona mienia będącego w dyspozycji Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.

Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409046
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409046/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 18:37
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7436e05e-bf48-4bbc-b596-4fceea39e81b
Identyfikator
7691837743
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dozoruUsługi ogrodniczeObsługa instalacji grzewczychUsługi sprzątania

Wykonawcy

1 przyznane

TRANSFER OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
21 877 392 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409046 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona mienia będącego w dyspozycji Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653601

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 67A

1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 632 79 14

1.5.8.) Numer faksu: 44 632 79 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-belchatowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat-belchatowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

pzd-powiatbelchatowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Utrzymanie dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ochrona mienia będącego w dyspozycji Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7436e05e-bf48-4bbc-b596-4fceea39e81b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409046

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00561311

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP-3703-22/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest ochrona mienia będącego w dyspozycji Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie.
2. Zakres świadczenia usług obejmuje:
1) ochronę mienia: obiektów i nieruchomości znajdujących się na terenie Obwodu Drogowego w Szczercowie, ul. Łaska 31, 97-420 Szczerców,
2) ochronę fizyczną w dni robocze w godzinach:
od 15:00 po południu do 07:00 rano dnia następnego,
3) ochronę fizyczną w dni wolne od pracy, soboty, niedziela i święta w godzinach:
24 godziny na dobę (od 07:00 rano do 7:00 rano dnia następnego),
4) dbania o ład i porządek:
a) utrzymanie w czystości terenów zielonych, ciągów pieszych i parkingów,
b) utrzymaniu terenów zieleni poprzez podlewanie trawników i żywopłotu,
c) utrzymaniu terenu w okresie zimowym poprzez odśnieżanie i posypywanie piaskiem zapewniając bezpieczeństwo osób i sprzętu,
5) palenie w piecu w okresie grzewczym,
UWAGA: Ofertę należy sporządzić w oparciu o Specyfikację Warunków Zamówienia oraz o wizję lokalną terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312310-5 - Usługi dozoru

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

90910000-9 - Usługi sprzątania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18231,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18231,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18231,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSFER OCHRONA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732489978

7.3.3) Ulica: Zielona 7

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 97-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21877392 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi