Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn. „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409052
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 18:58
- Lokalizacja
- Krynica Morska, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6d32fbf-9e73-4fb8-8d59-150b4dd43b3d
- Identyfikator
- 5780011297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409052 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn.
„Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.3.) Oddział zamawiającego: PWiK SPÓŁKA Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170188492
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przyjaźni 1
1.5.2.) Miejscowość: Krynica Morska
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-120
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 55 247 61 12
1.5.8.) Numer faksu: bok@pwikkrynicam.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@pwikkrynicam.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwikkrynicam.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6d32fbf-9e73-4fb8-8d59-150b4dd43b3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn.„Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6d32fbf-9e73-4fb8-8d59-150b4dd43b3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00352143/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w ramach projektu pn. „Zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie współfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Priorytet: C3 Cyberbezpieczeństwo, Działanie C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo - CyberPL, konkurs grantowy pn. „Cyberbezpieczne Wodociągi”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364149
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1158790,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonawca zobowiązany jest do kompleksowego świadczenia usług i dostaw , obejmujących nie tylko samą dostawę sprzętu i licencji na oprogramowanie wyszczególnionych w niniejszym dokumencie, ale również pełne wdrożenie operacyjne tych rozwiązań w środowisku Zamawiającego.
Zakres prac powierzonych Wykonawcy został szczegółowo opisany w zał. 1a - OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
48820000-2 - Serwery
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72511000-0 - Usługi zarządzania oprogramowaniem sieciowym
72212730-5 - Usługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającego
72514200-3 - Usługi rozbudowy systemów komputerowych
72514300-4 - Usługi w zakresie konserwacji systemów komputerowych
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1149000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1149000,00 PLN
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |