Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie

Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania im.S.Leszczyckiego PAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409088
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409088/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 22:24
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-031dcd7c-8307-4f27-8b83-742f735022af
Identyfikator
5250012188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputer tabletDyskiStacje roboczeMonitory ekranowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneDrukarki laseroweTelefony komórkoweNośniki do przechowywaniaKomputery przenośne

Wykonawcy

22 przyznane

EUGENIUSZ SIENICKIWarszawa, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409088 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania im.S.Leszczyckiego PAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325854

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Twarda 51/55

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-818

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: igipzpan@twarda.pan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.igipz.pan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312716

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


instytut naukowy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu peryferyjnego do IGiPZ PAN w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-031dcd7c-8307-4f27-8b83-742f735022af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409088

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117088/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup komputerów i urządzeń peryferyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286014

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AD.25.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213200-7 - Komputer tablet

37453300-1 - Dyski

30214000-2 - Stacje robocze

30231300-0 - Monitory ekranowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30232110-8 - Drukarki laserowe

32250000-0 - Telefony komórkowe

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.) Wartość części: 10000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 18000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 23000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 6500 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 5000 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 18400 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 10000 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 58500 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 6500 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 39500 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 25500 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 12500 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 23500 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 550 PLN

Część 15

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 102100 PLN

Część 16

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 2000 PLN

Część 17

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 1500 PLN

Część 18

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 25000 PLN

Część 19

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN

Część 20

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 6000 PLN

Część 21

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 17500 PLN

Część 22

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania do IGiPZ PAN w Warszawie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Wykonawca, w ramach zamówienia zobowiązuje się w szczególności do dostawy sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz zapewnienia usług serwisowych sprzętu w okresie gwarancji. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych i praw osób trzecich oraz gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów. Szczegółowe warunki realizacji określają załączniki 2.1-2.22 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 3500 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5459,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6392,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5459,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eugeniusz Sienicki GIGA MULTIMEDIA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5261650136

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5459,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 12

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 15

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 15)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 17

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 17)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 19

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 19)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 21

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 21)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 22

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 22)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy