Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ – Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
Powiat Żyrardowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409097
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409097/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 23:44
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63c59112-83db-47e3-8d0d-a0c7d3666b03
- Identyfikator
- 8381610589
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409097 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ – Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żyrardowski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147828
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Limanowskiego 45
1.4.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.4.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat-zyrardowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63c59112-83db-47e3-8d0d-a0c7d3666b03
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409097
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ – Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ II
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie.
Zamówienie zostało podzielone na III części:
- Część I - Wyposażenie gabinetu lekarskiego
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39130000-2 - Meble biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GS Usługi Budowlane Grzegorz Słupski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8381715897
4.3.3.) Ulica: Waleriany 44 A
4.3.4.) Miejscowość: Puszcza Mariańska
4.3.5.) Kod pocztowy: 96-330
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 93651,86 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 543712-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1)Konieczność zmiany umowy wywołana jest obiektywnymi, zewnętrznymi i niezależnymi od Stron zakłóceniami w łańcuchu dostaw (obejmującymi etapy produkcji, transportu, rozładunku oraz procesów kontroli jakościowej komponentów), które skutkują niemożliwością dotrzymania pierwotnego terminu realizacji zamówienia na specjalistyczne meble wykonywane na indywidualne zamówienie Zamawiającego. Powyższe okoliczności mają charakter zewnętrzny wobec Wykonawcy i nie są przez niego zawinione.
Ujawnione w pkt. 1 okoliczności w łańcuchu dostaw wystąpiły dopiero po wyborze oferty Wykonawcy jako najkorzystniejszej, wobec czego Zamawiający – działając z należytą starannością – nie miał obiektywnej możliwości przewidzenia ich wystąpienia ani uwzględnienia ich wpływu na czas trwania umowy na etapie przygotowania i wszczęcia postępowania. Przedmiotowa zmiana umowy ma charakter wyłącznie terminowy i nie wiąże się ze zmianą (zwiększeniem) wynagrodzenia Wykonawcy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W umowie nr ZP.273.43.2026 z dnia 02.06.2026 r. dostawa wyposażenia przewidzianego w ramach I części zamówienia pn. „Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ – Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ” § 2 ust. 1 otrzymuje brzmienie: „Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć nowy, wolny od wad sprzęt, o którym mowa w § 1 Umowy, na koszt własny, w uzgodnionym z Zamawiającym terminie do 10 tygodni od dnia zawarcia umowy, zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia oraz ofertą Wykonawcy. Odbiór sprzętu będzie obejmował zarówno odbiór ilościowy i jakościowy. Odbiór ilościowy ma na celu potwierdzenie dostarczenia sprzętu zgodnie z zamówieniem, a odbiór jakościowy ma na celu potwierdzenie, czy dostarczony sprzęt spełnia wymagania zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 93651,86 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający doprecyzowuje termin zawarcia umowy:- Pierwotnie umowa została zawarta na okres 3 tygodni, w przedmiotowym ogłoszeniu Zamawiający ze względu na wzór ogłoszenia zobligowany został do określenia terminu zawarcia umowy w dniach w związku z powyższym dokonano przeliczenia 3 tygodni na 21 dni.
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |