Dowóz dzieci i uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 III

GMINA LEGNICKIE POLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00456490
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00456490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-13 13:38
Lokalizacja
Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2987500-0ceb-4922-b9ed-d28f23d0f5c8
Identyfikator
6911276075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00456490 z dnia 2024-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci i uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647481

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kiliana Ignacego Dientzenhofera, 1

1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@legnickiepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2987500-0ceb-4922-b9ed-d28f23d0f5c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci i uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2987500-0ceb-4922-b9ed-d28f23d0f5c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017964/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci i uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456142

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.19.2024.U.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przewozie dzieci przedszkolnych do Przedszkola w
Legnickim Polu i przewozie uczniów do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego – Szkoły Podstawowej w Legnickim Polu w
Mikołajowicach oraz w Bartoszowie, województwo dolnośląskie, (zgodnie z uchwałą Rady Gminy Legnickie Pole z dnia
30.09.2019r. wchodzących w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Legnickim Polu) obejmującej transport
autobusowy i opiekę w czasie przewozu dzieci i uczniów do poszczególnych placówek oświatowych tj. Przedszkola w
Legnickim Polu i Szkół: w Legnickim Polu, Mikołajowicach i Bartoszowie na trasach określonych w rozdz. VI Opisu
przedmiotu zamówienia.
3. Przewóz dzieci i uczniów będzie się odbywał w dniach zajęć dydaktyczno-wychowawczych (dalej: zajęcia) ustalonych na
podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku
szkolnego (Dz. U. z 2002 r. Nr 46 poz. 432 z późn. zm.), w oparciu o rozkład jazdy opracowany przez Wykonawcę i
zatwierdzony przez Zamawiającego.
4. Przewozy będą realizowane w dni robocze, w ciągu roku szkolnego 2024/2025, z wyłączeniem wakacji, ferii, przerw
świątecznych, dni wolnych od zajęć oraz dni, w których zajęcia nie będą odbywały się z powodu okoliczności zdarzeń
związanych m.in. epidemią bądź stanem zagrożenia epidemicznego, m.in. wirusa SARS-CoV-2 lub choroby wywołanej tym
wirusem (COVID-19), bądź innego wirusa i wywołanej nim choroby oraz w przypadku wprowadzenia zdalnego nauczania,
bądź nauczania hybrydowego. W przypadku odpracowywania zajęć szkolnych w innym dniu, wolnym od zajęć, Wykonawca
zobowiązany będzie zapewnić przewóz uczniom i dzieciom zgodnie z ustaleniami z osobami reprezentującymi placówki
oświatowe objęte niniejszym zamówieniem.5. Wykonawca zapewni na własny koszt i we własnym zakresie, opieki osoby dorosłej (opiekuna) podczas przewozu
uczniów do szkół, w każdym autobusie. Opieki nie może sprawować kierowca autobusu.
6. W razie awarii autobusu Wykonawca zapewni zastępczy autobus w czasie maksymalnie 60 minut od momentu
zgłoszenia awarii.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia
stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz w umowie w sprawie zamówienia publicznego stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, działając na podstawie art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019 r.
– Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2023r. poz. 1605 z późn. zm.) zawiadamia, że unieważnia postępowanie pn.: „Dowóz dzieci i uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 III” z powodu wystąpienia okoliczności powodujących, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Z powodu awarii platformy ezamowienia.gov.pl niemożliwe jest udostępnienie formularza ofertowego dla Wykonawców, a także złożenie przez nich swojej oferty. W dniu 13.08.2024r. zostało poprzez portal przesłane zgłoszenie z prośbą o usunięcie nieprawidłowości, jednakże z powodów technicznych portalu nie mogą one zostać usunięte
2024-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi