Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, Albuminy oraz immunoglobuliny ludzkiej anty - Rh D.

SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409106
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409106/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 06:27
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b681ee72-328d-4f0c-bfa9-660969aa7bfa
Identyfikator
7781128565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty lecznicze

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409106 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, Albuminy oraz immunoglobuliny ludzkiej anty - Rh D.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630863147

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Adama Wrzoska 1

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 60-663

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szoz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szoz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b681ee72-328d-4f0c-bfa9-660969aa7bfa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409106

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 63-204506

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa produktów leczniczych, Albuminy oraz immunoglobuliny ludzkiej anty - Rh D.

Umowa dla części nr 8

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Tytuł: Część nr 8: Dostawa produktów leczniczych.
Opis: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8

3.9.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Farmacol Logistyka Sp. zo.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252409576

4.3.4.) Miejscowość: Katowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-431

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 142634,57 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 130-448773

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 93355,64 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy