Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ogorzelinach
Gmina Chojnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409131
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 07:31
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2b3f95f-07fe-497a-a25c-99d3670b893d
- Identyfikator
- 5551908755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409131 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ogorzelinach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351268
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 31 Stycznia 56a
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 88 013 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminachojnice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminachojnice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminachojnice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ogorzelinach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2b3f95f-07fe-497a-a25c-99d3670b893d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035459/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont nawierzchni boiska w SP Ogorzeliny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369554
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 217535,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ogorzelinach.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• demontaż istniejącej nawierzchni poliuretanowej wraz z warstwą elastyczną SBR do poziomu podbudowy,
• wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• dokładne oczyszczenie podbudowy betonowej,
• ocena stanu technicznego podbudowy,
• naprawa podbudowy:
- wypełnienie rys i pęknięć,
- naprawa ubytków,
- wyrównanie lokalnych nierówności,
- wykonanie niezbędnych napraw dylatacji (jeżeli występują),
• zagruntowanie podbudowy odpowiednim preparatem poliuretanowym,
• wykonanie nowej warstwy elastycznej z granulatu SBR o grubości 27 mm, układanej in situ z wykorzystaniem lepiszcza poliuretanowego
• wykonanie warstwy użytkowej z granulatu EPDM o grubości 8 mm, natryskowej,
• nawierzchnia typu nieprzepuszczającego,
• wykonanie oznakowania boisk farbami poliuretanowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na fakt, że cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Najkorzystniejsza oferta opiewała na kwotę 491.631,00 zł, a Zamawiający przeznaczył na zadanie kwotę do 268.000,00 zł i nie może jej zwiększyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491631,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 564449,29 PLN
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |