Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w Krakowie:I.) w dn.23.10.2026,II.) w dn.30.10.2026 w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409169
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409169/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 07:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17bc408e-91a2-40fb-9ec3-fb879d5bf4f2
- Identyfikator
- 9451847252
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409169 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w Krakowie:I.) w dn.23.10.2026,II.) w dn.30.10.2026 w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350712318
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: prof. Michała Bobrzyńskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-348
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cmj.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmj.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17bc408e-91a2-40fb-9ec3-fb879d5bf4f21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zap.m.nocleg.,m.parking.,sali konf.oraz realiz.usł.gastron.na potrzeby przepr.2 semin.w Krakowie:I.) w dn.23.10.2026,II.) w dn.30.10.2026 w ram.proj.„Wsp.podst.op.zdr.wewdr.stand.akredyt” FERS2021-27.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17bc408e-91a2-40fb-9ec3-fb879d5bf4f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409169
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00157791/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zapewnienie m. noclegowych, m. parkingowych, sali konf. oraz realizacja usług gastronomicznych na potrz. przepr. Seminarium w Krakowie w ram.proj.„Wsparcie poz we wdr.stand.akredyt.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388618
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SAT.261.23.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56196,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zapewnienie miejsc noclegowych, miejsc parkingowych, sali konferencyjnej oraz realizacja usług gastronomicznych na potrzeby przeprowadzenia seminarium w Krakowie (woj. małopolskie) w dniu 23 października 2026 r., w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Szczegółowy opis w zał. nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 28098,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zapewnienie miejsc noclegowych, miejsc parkingowych, sali konferencyjnej oraz realizacja usług gastronomicznych na potrzeby przeprowadzenia seminarium w Krakowie (woj. małopolskie) w dniu 30 października 2026 r. w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych” realizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz budżetu państwa. Szczegółowy opis w zał. nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 28098,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Pakietu I na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP, albowiem cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Pakietu II na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP, albowiem cena jedynej złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty.
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |