Realizacja dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Ruciane - Nida do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027.

GMINA RUCIANE-NIDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409185
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 08:05
Lokalizacja
Ruciane-Nida, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f353745a-9a99-4442-89cc-65acd11cabbe
Identyfikator
8491503943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF FERENCEłk, PL · lot 0
177 660 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409185 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Ruciane - Nida do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUCIANE-NIDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671544

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Wczasów 4

1.5.2.) Miejscowość: Ruciane-Nida

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@ruciane-nida.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ruciane-nida.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f353745a-9a99-4442-89cc-65acd11cabbe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja dowozu dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Ruciane - Nida do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f353745a-9a99-4442-89cc-65acd11cabbe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026137/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Realizacja dowozu dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330374

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w zakresie zapewnienia niepełnosprawnym uczniom/dzieciom zamieszkałym na terenie gminy Ruciane - Nida bezpłatnego transportu i opieki w czasie przewozu z miejsca ich zamieszkania do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Łupkach, Łupki 15, 12-200 Pisz oraz do Centrum Edukacji
i Terapii w Piszu, plac Daszyńskiego 11 A, 12-200 Pisz.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje systematyczne, regularne dowożenie wraz z opieką wskazanych przez Zamawiającego 15 uczniów/wychowanków zamieszkałych na terenie gminy Ruciane – Nida w okresie od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r., tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych oraz ferii. Szacunkowa liczba dni świadczonej usługi wynosi 188.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
4. Pozostałe postanowienia dotyczące przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177660,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198340,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177660,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Open Tours Krzysztof Ferenc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 790502853

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 1A lok. 4

7.3.4) Miejscowość: Ełk

7.3.5) Kod pocztowy: 19-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177660,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi