Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409174
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409174/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-27 08:00
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa66de41-2b6f-4839-871f-3caa4d4997de
Identyfikator
8380000417
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409174 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750087960

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Armii Krajowej 5

1.4.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.4.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@pgm.zyrardow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm.zyrardow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa66de41-2b6f-4839-871f-3caa4d4997de

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409174

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00245917

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej rozbiórki budynków pełniących funkcję komórek lokatorskich, zlokalizowanych przy ul. Waryńskiego 50 na działce nr 2563 (obręb 2) w Żyrardowie.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
3.
Dokumentacja projektowa powinna być kompletnym materiałem, na podstawie którego Zamawiający będzie mógł przeprowadzić postępowanie przetargowe na wykonanie danego zadania inwestycyjnego. Wykonawca opisze w Dokumentacji projektowej technologię robót oraz materiały, urządzenia i inne wyroby w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie uczestników postępowania na wykonanie robót wg przedmiotowej dokumentacji.
4. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej rozbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, przepisami wykonawczymi, normami i zasadami wiedzy technicznej oraz z zachowaniem należytej staranności Wykonawcy.

3.9.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Dev-Eng Piotr Modzelewski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6191827899

4.3.3.) Ulica: Ogrodowa 8

4.3.4.) Miejscowość: Bralin

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-640

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 9800,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311693/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9800,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi