Prace remontowe w oddziałach przedszkolnych w gm. Abramów
GMINA ABRAMÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409181
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409181/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:03
- Lokalizacja
- Abramów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85fa8067-ce83-4fec-b8c3-660295221ab8
- Identyfikator
- 7141996761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409181 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Prace remontowe w oddziałach przedszkolnych w gm. Abramów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ABRAMÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019900
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Szkolna 2
1.4.2.) Miejscowość: Abramów
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-143
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@abramow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugabramow.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85fa8067-ce83-4fec-b8c3-660295221ab8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409181
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00276260
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Nowoczesne przedszkola w Gminie Abramów w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Prace remontowe w oddziałach przedszkolnych w gm. Abramów
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Prace remontowe w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Wielkiem”.
W ramach zamówienia Wykonawca wykona w budynku szkoły prace remontowo-budowlane w szczególności: Wymiana podłogi w sali przedszkolnej: demontaż istniejących paneli podłogowych wraz z listwami i cokołami, przygotowanie podłoża, wykonanie nowej bezpiecznej wykładziny elastycznej. Prace rozbiórkowe, naprawcze i malarskie w sali: rozbiórka 2 pieców kaflowych, zamurowanie otworów, uzupełnienie tynków i gładzi, malowanie ścian oraz sufitu.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
42 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Gospodarki Komunalnej w Adamowie Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 030306649
4.3.3.) Ulica: Cmentarna
4.3.4.) Miejscowość: Adamów
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-412
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 33815,24 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00402702/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 33815,24 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |