„Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

Miasto Tarnobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409182
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409182/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 08:04
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed9567cb-fe3b-442c-a277-da9b539eae3d
Identyfikator
8672079199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchiMalowanie nawierzchni parkingów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409182 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.4.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed9567cb-fe3b-442c-a277-da9b539eae3d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409182

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00221465

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Bieżące utrzymanie oznakowania poziomego dróg na terenie Miasta Tarnobrzega”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Oznakowanie poziome dróg na terenie Miasta Tarnobrzega o powierzchni
około 22.250,00 m², w tym:
1) wykonanie poziomego oznakowania grubowarstwowego farbą drogową strukturalną koloru białego z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni do 150 m2
(dotyczy znaku P-10 „przejście dla pieszych”).
2) wykonanie poziomego oznakowania grubowarstwowego farbą drogową strukturalną koloru czerwonego z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni do 100 m2
(dotyczy tła znaku P-10 „przejście dla pieszych”).
3) Wykonanie poziomego oznakowania cienkowarstwowego farbą drogową koloru czerwonego
z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni do 2 000 m2.
(dotyczy tła przejść dla pieszych oraz przejazdów dla rowerzystów).
4) wykonanie poziomego oznakowania cienkowarstwowego farbą drogową koloru białego
z dodatkiem kulek szklanych refleksyjnych na powierzchni do 20.000 m2.
(dotyczy dróg, parkingów i przejść dla pieszych).

3.9.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

40 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPUH ZNAK Marcin Münnich

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MALPLAST Marcin Jasek

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 290608254

4.3.3.) Ulica: ul. Grunwaldzka 4/21

4.3.4.) Miejscowość: Kielce

4.3.5.) Kod pocztowy: 25-727

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 332100,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00293683/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 332099,94 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane