Świadczenie sukcesywnych usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409197
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409197/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:10
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40e2d4fe-0bd0-417a-9bb3-bed1ea118d76
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409197 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie sukcesywnych usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 11/ 12
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 58 347 24 86
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szp.wilis@pg.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pg.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40e2d4fe-0bd0-417a-9bb3-bed1ea118d76
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409197
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00308666
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie sukcesywnych usług restauracyjnych i cateringowych na potrzeby Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia w części I jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych i restauracyjnych na potrzeby Zamawiającego w ramach: organizowanych studiów podyplomowych, różnego rodzaju spotkań związanych z: wizytami gości, konferencjami, seminariami, obronami prac doktorskich oraz okazjonalnymi poczęstunkami w okresie obowiązywania umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części określono w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
3. Szczegółowy zakres ilościowy dla tej części określono w Formularzu rzeczowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2A do SWZ.
4. Miejscem realizacji usług cateringowych będą: pomieszczenia Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska lub inne miejsce wskazane przez Zamawiającego znajdujące się na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej.
5. Ze względu na potrzebę skoordynowania usług restauracyjnych i dostosowania ich do określonych ram czasowych (w celu zapewnienia posiłków w trakcie przerw dla uczestników studiów podyplomowych), Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał lokal restauracyjny blisko kampusu Politechniki Gdańskiej, w którym będą świadczone usługi restauracyjne, spełniający wymogi określone w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
6. Projektowane postanowienia umowy dla tej części określono w załączniku nr 4A do SWZ.
7. Okres realizacji: Sukcesywnie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy z zastrzeżeniem postanowień określonych w rozdz. XI SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MK GASTRO S.C. Magdalena Szpura Krzysztof Kazanowski
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Magdalena Szpura, Krzysztof Kazanowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9571087849 REGON: 365093958
4.3.3.) Ulica: ul. Do Studzienki 16A
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-227
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 245753,04 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00399227/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 233912,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
W ramach zamówienia podstawowego zrealizowano kwotę: 189.040,80 zł brutto, natomiast w ramach zamówienia objętego opcją zrealizowano kwotę: 44.871,75 zł brutto.| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |