Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409218/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:20
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54c880f9-f3c2-4f00-9f8a-3bc9de11ba6e
- Identyfikator
- 7772367112
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409218 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631281080
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Zielona 8
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-851
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.7.) Numer telefonu: 618593434
1.4.8.) Numer faksu: 618593429
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.poznan.p
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp.poznan.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54c880f9-f3c2-4f00-9f8a-3bc9de11ba6e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409218
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
2. Zakres robót objętych zamówieniem:
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków (kolor biały) w ilości szacunkowej 14 078,06m², malowaniem przejazdu drogi rowerowej (kolor czerwony) w ilości szacunkowej 524,00m², malowaniem linii P-10, P-14, P-17 (kolor żółty) w ilości szacunkowej 4,56m², starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 20,00m²
na terenie gmin: Buk, Dopiewo, Tarnowo Podgórne
3.9.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Ogólnobudowlany DARBUD Dariusz Łuczak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771023474
4.3.3.) Ulica: Dworcowa 13
4.3.4.) Miejscowość: Skrzynki
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-060
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 178170,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00348066/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 178082,11 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |