DZP.271.4.2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pod nazwą: Przebudowa budynku głównego Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie (...)
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409224
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409224/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:22
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2be39afa-cc6b-4d13-b012-fcd0613e81d9
- Identyfikator
- 6751199459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409224 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
DZP.271.4.2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pod nazwą: Przebudowa budynku głównego Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298583
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Strzelecka 2
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-503
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dzieciecyszpital.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzieciecyszpital.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2be39afa-cc6b-4d13-b012-fcd0613e81d9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409224
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00112916
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
DZP.271.4.2026 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zamierzenia inwestycyjnego pod nazwą: Przebudowa budynku głównego Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie (...)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji dla zamierzenia inwestycyjnego pod nazwą: Przebudowa budynku głównego Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie wraz z modernizacją Oddziału Klinicznego Rehabilitacji Dziecięcej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej oraz przebudowa budynku administracji w Radziszowie wraz z zagospodarowaniem terenu dla budynku Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie zlokalizowanym przy ul. Podlesie 173, 32-052 Radziszów.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, opinii, decyzji oraz ostatecznego pozwolenia na budowę, a także opracowanie kosztorysów inwestorskich i specyfikacji wyposażenia niemedycznego. W ramach zamówienia należy opracować dokumentację dla:
2.1. budynku głównego Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie przy ul. Podlesie 173 w Radziszowie (w tym części z basenem rehabilitacyjnym),
2.2. budynku administracji Małopolskiego Centrum Rehabilitacji w Radziszowie przy ul. Podlesie 173 w Radziszowie,
2.3. zagospodarowania terenu z uwzględnieniem miejsc parkingowych.
3. Opracowana dokumentacja musi spełniać wszystkie niezbędne wymagania do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę.
4. Zamówienie obejmuje również sprawowanie przez Wykonawcę nadzoru autorskiego nad realizacją zadania i przeniesienia autorskich praw majątkowych do przedmiotu umowy.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
5.1. załącznik 2 do SWZ w tym:
5.1.1. załącznik nr 2A: Szczegółowy opis techniczny budynku oraz rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe,
5.1.2. załącznik nr 2B: Szczegółowe wytyczne dla pomieszczeń,
5.1.3. załącznik nr 2C: Dokumentacja geologiczno – inżynierska.
6. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez wykonawcę obowiązkowej wizji lokalnej, jednakże umożliwia wizję miejsca robót. Koszt dokonania wizji lokalnej poniesie wykonawca.
3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zespół Projektowo – Inwestycyjny Kontrapunkt V-projekt A. Mirek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6761728669
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 790890,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00172164/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie umowy wystąpiły okoliczności niemożliwe do przewidzenia.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin Etapu I uległ przedłużeniu oraz zmieniono wartość umowy.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |