Rudzica droga dojazdowa do gruntów rolnych

Gmina Siekierczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409228
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409228/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 08:23
Lokalizacja
Siekierczyn, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b61b8f7-565c-4fdb-924e-605d71091f66
Identyfikator
6131571769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409228 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rudzica droga dojazdowa do gruntów rolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siekierczyn

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821569

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Siekierczyn 271

1.4.2.) Miejscowość: Siekierczyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 59-818

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 757221778

1.4.8.) Numer faksu: 756666150

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@siekierczyn.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siekierczyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b61b8f7-565c-4fdb-924e-605d71091f66

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409228

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00225498

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Rudzica droga dojazdowa do gruntów rolnych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rudzica, zlokalizowanej na działce nr 471 i 458 o długości 0,345 m obejmującej wykonanie konstrukcji nawierzchni jezdni. Projektuje się nawierzchnię z kruszywa łamanego. Szczegółowy zakres zadania stanowi zał. nr 1 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Budownictwo i Projektowanie - Tomasz Sikora

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 89691633615

4.3.3.) Ulica: Rumiankowa 25

4.3.4.) Miejscowość: Krzyków

4.3.5.) Kod pocztowy: 55-003

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 305384,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00298932/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 305384,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane