„Remonty, przebudowy oraz modernizacje dróg wewnętrznych na terenie gminy Pacanów”

Gmina Pacanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409252
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409252/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 08:29
Lokalizacja
Pacanów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70d99e2c-ba2e-4c39-8ea8-64560ea0f844
Identyfikator
6551790515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409252 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remonty, przebudowy oraz modernizacje dróg wewnętrznych na terenie gminy Pacanów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pacanów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010547

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek

1.4.2.) Miejscowość: Pacanów

1.4.3.) Kod pocztowy: 28-133

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.) Numer telefonu: 413765403

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@pacanow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ug.pacanow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70d99e2c-ba2e-4c39-8ea8-64560ea0f844

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409252

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00257823

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remonty, przebudowy oraz modernizacje dróg wewnętrznych na terenie gminy Pacanów”

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1) CZĘŚĆ 1:
„Remont drogi wewnętrznej nr 600 obręb Rataje Karskie”
Zakres robót obejmuje wykonanie nawierzchni z kruszywa kamiennego.

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661512617

4.3.3.) Ulica: Rakowska

4.3.4.) Miejscowość: Staszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 28-200

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 21846,03 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00330976/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 21846,03 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane