Odnowa poziomego oznakowania dróg na drogach wojewódzkich administrowanych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w roku 2026 – 8 zadań
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409253
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409253/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:30
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cb7b59a-85af-4db2-b5e0-33de7dde7e1f
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409253 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Odnowa poziomego oznakowania dróg na drogach wojewódzkich administrowanych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w roku 2026 – 8 zadań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdw.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cb7b59a-85af-4db2-b5e0-33de7dde7e1f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409253
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00143380
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odnowa poziomego oznakowania dróg na drogach wojewódzkich administrowanych przez Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w roku 2026 – 8 zadań
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie remontu oznakowania poziomego na terenie województwa podkarpackiego na obszarze 8 Rejonów Dróg Wojewódzkich.
Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.:
• remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego,
• remont oznakowania poziomego grubowarstwowego,
• frezowanie istniejącego oznakowania poziomego.
Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia zostały zawarte w Kosztorysach ofertowych do poszczególnych części oraz w SST, stanowiących Załączniki do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DARKO Dariusz Drążkiewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6411948778
4.3.3.) Ulica: Zamenhofa 8/31
4.3.4.) Miejscowość: Ruda Śląska
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-706
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 347925,84 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00294238/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 268249,71 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |