Modernizacja pokrycia dachowego w budynkach Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy z podziałem na części
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409276
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409276/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:37
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57ced088-8a77-451e-9a67-09898ecf0471
- Identyfikator
- 9670117200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409276 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja pokrycia dachowego w budynkach Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091338640
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gałczyńskiego 2
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-322
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: 52 372 91 51
1.4.8.) Numer faksu: nie dotyczy
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdpsiow.pl, zamowienia@zdpsiow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpsiow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57ced088-8a77-451e-9a67-09898ecf0471
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409276
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00151626
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja pokrycia dachowego w budynkach Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy z podziałem na części
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont elewacji oraz pokrycia dachowego, obróbek blacharskich oraz elementów odwodnienia w budynku DPS „Słoneczko” przy ul. Gałczyńskiego
2 w Bydgoszczy
3.9.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45261910-6 - Naprawa dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Karol Sitkowski Usługi Budowlane Montażowe Dekarskie,
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: nie dotyczy
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393213807
4.3.3.) Ulica: Nieckowo 28
4.3.4.) Miejscowość: Potęgowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 76-230
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 518000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00215099/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
toczące się uzgodnienia ws. wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
przesunięcie terminu wykonania umowy do 12.08.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
przesunięcie terminu wykonania umowy do 26.08.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wzrost wynagrodzenia Wykonawcy w związku z wykonaniem robót dodatkowych określonych w protokole konieczności wykonania robót dodatkowych z dnia 5.08.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 598000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 598000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |