Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-11 części
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409284
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409284/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a96dbf5-c73a-455b-be31-4e5b8ef361de
- Identyfikator
- 5250007313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Drogowy transport przesyłek pocztowych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409284 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-11 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010684960
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Rodziny Hiszpańskich 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-940
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wschod@poczta-polska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poczta-polska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi pocztowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a96dbf5-c73a-455b-be31-4e5b8ef361de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409284
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 371841-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-11 części
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu
w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku.
3.9.) Główny kod CPV: 60160000-7 - Drogowy transport przesyłek pocztowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowe Marcin Chrabałowski-część 5
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213635914
4.3.3.) Ulica: Studencka 41
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-735
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1179064,57 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 735319-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 938976,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Usługi |