Remont i dostosowanie części budynku przy ulicy Szkolnej 3 w Zwierzynie na magazyn ochrony ludności i Obrony Cywilnej

GMINA ZWIERZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409335
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409335/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-27 08:56
Lokalizacja
Zwierzyn, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30751931-1ab3-45ae-befe-3fbeb6f240fe
Identyfikator
210966740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty malarskieInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie usuwania gruzuUsługi związane z odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ HOREGLADDeszczno, PL · lot 0
261 990 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409335 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i dostosowanie części budynku przy ulicy Szkolnej 3 w Zwierzynie na magazyn ochrony ludności i Obrony Cywilnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZWIERZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-542

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@zwierzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwierzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugzwierzyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i dostosowanie części budynku przy ulicy Szkolnej 3 w Zwierzynie na magazyn ochrony ludności i Obrony Cywilnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30751931-1ab3-45ae-befe-3fbeb6f240fe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409335

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068244/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont i dostosowanie części budynku przy ulicy Szkolnej 3 w Zwierzynie na magazyn ochrony ludności i Obrony Cywilnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu budynku zlokalizowanego przy ul. Strzeleckiej 4 w Zwierzynie (działka nr 163/1 obręb Zwierzyn), wraz z wykonaniem placu magazynowego oraz zagospodarowaniem terenu, w celu przystosowania obiektu do pełnienia funkcji magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45442100-8 - Roboty malarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206922,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338165,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Turbo-Ka Usługi Budowlane Łukasz Horeglad

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992434358

7.3.3) Ulica: Osiedle Poznańskie, ul. Skwierzyńska

7.3.4) Miejscowość: Deszczno

7.3.5) Kod pocztowy: 66-446

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261990,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane