Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409345
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409345/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-27 08:58
- Lokalizacja
- Rzepiennik Strzyżewski, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8a16123-1a0f-4ad0-a646-ad1b9b521e7b
- Identyfikator
- 9930656314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409345 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzepiennik Strzyżewski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660884
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rzepiennik Strzyżewski 400
1.4.2.) Miejscowość: Rzepiennik Strzyżewski
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-163
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.7.) Numer telefonu: 14 653 05 01
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rzepiennik@rzepiennik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzepiennik.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8a16123-1a0f-4ad0-a646-ad1b9b521e7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409345
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00611679
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa parkingu Park&Ride w miejscowości Olszyny gmina Rzepiennik Strzyżewski
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Budowlane-Brukarstwo PRUCHNICKI s.c. Mieczysław Pruchnicki, Krzysztof Pruchnicki
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Budowlane-Brukarstwo PRUCHNICKI s.c. Mieczysław Pruchnicki, Krzysztof Pruchnicki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 122464825
4.3.3.) Ulica: Generała Sikorskiego 27a
4.3.4.) Miejscowość: Gromnik
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-180
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 489623,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00131714/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 489623,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |