Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”

OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00409349
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00409349/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-27 08:59
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-066fac06-8717-4407-a371-e8331a6d936a
Identyfikator
7781201629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-27

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt dydaktyczny

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409349 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W POZNANIU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001391528

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Górecka 1

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 60-201

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.kalisz@odnpoznan.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.odnpoznan.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-066fac06-8717-4407-a371-e8331a6d936a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409349

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 210163-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie dofinansowane z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, w ramach projektu: Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa zestawów edukacyjnych narzędzi informatycznych dla szkół – sprzętu specjalistycznego w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
 Pakietów do konstruowania i montażu robotów – 28 szt.
 Pakietów robotów do nauki programowania typ 1 – 28 szt.
 Pakietów robotów do nauki programowania typ 2 – 21 szt.
 Pakietów robotów do nauki programowania typ 3 – 7 szt.
 Pakietów mikrokontrolerów – 28 szt.

3.9.) Główny kod CPV: 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

49 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): part-AD Artur Dyrda

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521594068

4.3.3.) Ulica: Grzechynia 768

4.3.4.) Miejscowość: Maków Podhalański

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-220

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 499710,62 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 441556-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-23

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 499710,62 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy