Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu Plug-in Hybrid (PHEV) na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dziwnowie-2
Gmina Dziwnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00409402
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00409402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-27 09:12
- Lokalizacja
- Dziwnów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70213b05-3fe6-4354-acb6-79d4b2327294
- Identyfikator
- 9860156976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-27
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00409402 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu Plug-in Hybrid (PHEV) na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dziwnowie-2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dziwnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684918
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Dziwnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-420
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@dziwnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dziwnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13599821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu Plug-in Hybrid (PHEV) na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dziwnowie-22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70213b05-3fe6-4354-acb6-79d4b2327294
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00409402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00603097/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu Plug-in Hybrid (PHEV) na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dziwnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394170
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego i nieużywanego samochodu osobowego typu Plug-in Hybrid
(PHEV) na potrzeby Urzędu Miejskiego w Dziwnowie.
Dostarczony pojazd powinien spełniać następujące wymogi formalne i prawne:
1. Wolny od wad fizycznych i prawnych.
2. Wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku.
3. Dopuszczony do obrotu i użytkowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz homologowany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego.
4. Zgodny z ustawą Prawo o ruchu drogowym wraz z przepisami wykonawczymi oraz aktualnymi normami emisji spalin obowiązującymi w UE (minimum Euro 6)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144900-7 - Pojazdy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, to jest do dnia 25 sierpnia 2026 roku do godziny 12:00, za pośrednictwem dedykowanej platformy zakupowej pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359982 , nie wpłynęła żadna oferta.Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026 r. poz. 793 ze zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W związku z faktem, że w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta, Zamawiający jest zobligowany do unieważnienia przedmiotowego postępowania.
| 2026-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |